HP JL309A - Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3

HP JL309A - Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3

HP JL309A - Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3 - Αποστολή εξπρές την ίδια μέρα σε όλο τον κόσμο
Απόθεμα:
1 τεμ.
Συνθήκη:
Refurbished
Εγγύηση:
1 έτος
630,00 €
ex. VAT
Παραγγείλετε μέσα σε και θα σας στείλουμε σήμερα!

Περιγραφή

Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3

Προδιαγραφές

brand_ice HP
Co2 Savings 0

Εγγύηση

  • Με την παράδοση εξπρές, η παραγγελία σας θα παραδοθεί εντός 1-2 εργάσιμων ημερών.
  • Όλα τα αντικείμενα αποστέλλονται από τη δική μας αποθήκη
  • Dropshipping απευθείας στον πελάτη σας

Θέλετε να πουλήσετε τον εξοπλισμό πληροφορικής σας;

  • Εκτιμήσεις εύλογης αγοραίας αξίας
  • Ευέλικτη και απροβλημάτιστη παραλαβή
  • Ασφαλής καταστροφή δεδομένων
  • Γρήγορη και εύκολη πληρωμή

Πουλήστε το IT σας

Jim

Dell server

Χρειάζεστε διαμόρφωση διακομιστή ή αποθηκευτικού χώρου;

  • Ανταγωνιστική τιμολόγηση
  • Γρήγορη διεθνής ναυτιλία
  • Τεχνική εσωτερική υποστήριξη
  • Σημαντική εξοικονόμηση σε σύγκριση με νέα συστήματα

Δοκιμάστε τον διαμορφωτή μας