CISCO SFP-10G-SR-C - Compatible 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF

CISCO SFP-10G-SR-C - Compatible 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF

CISCO SFP-10G-SR-C - Compatible 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF - Αποστολή εξπρές την ίδια μέρα σε όλο τον κόσμο
Απόθεμα:
1 τεμ.
Συνθήκη:
Refurbished
Εγγύηση:
1 έτος
40,00 €
ex. VAT
Παραγγείλετε μέσα σε και θα σας στείλουμε σήμερα!

Περιγραφή

Compatible 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF

Προδιαγραφές

Co2 Savings 0
Data transfer rate (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type Fiber optic
Interface type SFP+
Multi-mode fiber (MMF) supported Yes
Fiber optic connector LC
SFP transceiver standard SR
Wavelength 850 nm
Plug and Play Yes
Hot-swap Yes

Εγγύηση

  • Με την παράδοση εξπρές, η παραγγελία σας θα παραδοθεί εντός 1-2 εργάσιμων ημερών.
  • Όλα τα αντικείμενα αποστέλλονται από τη δική μας αποθήκη
  • Dropshipping απευθείας στον πελάτη σας

Θέλετε να πουλήσετε τον εξοπλισμό πληροφορικής σας;

  • Εκτιμήσεις εύλογης αγοραίας αξίας
  • Ευέλικτη και απροβλημάτιστη παραλαβή
  • Ασφαλής καταστροφή δεδομένων
  • Γρήγορη και εύκολη πληρωμή

Πουλήστε το IT σας

Jim

Dell server

Χρειάζεστε διαμόρφωση διακομιστή ή αποθηκευτικού χώρου;

  • Ανταγωνιστική τιμολόγηση
  • Γρήγορη διεθνής ναυτιλία
  • Τεχνική εσωτερική υποστήριξη
  • Σημαντική εξοικονόμηση σε σύγκριση με νέα συστήματα

Δοκιμάστε τον διαμορφωτή μας